Přehled volných pozic

Název pozice: Technik elektronik

Pracovní úvazek: Plný

Místo výkonu práce: JM servis s.r.o., Svépomoc 682, 391 02 Sezimovo Ústí 2

Požadovaný minimální stupeň vzdělání: střední odborné s výučním listem, úplné střední odborné s vyučením i maturitou, úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení), vyšší odborné, bakalářské.

Pracovní náplň: Diagnostika a opravy elektrických spotřebičů.

Požadujeme: Elektrotechnické vzdělání

Nabízíme: Stabilní zaměstnání, dobré pracovní podmínky, stravenky

Název pozice: Auditor výroby

Pracovní úvazek: Plný/ Zkrácený

Požadovaný minimální stupeň vzdělání: nižší střední odborné, střední odborné s výučním listem, střední odborné bez vyučení a maturity, úplné střední odborné s vyučením i maturitou, úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení), vyšší odborné, bakalářské.

Pracovní náplň: Kontrola, posouzení stavu a finalizace výrobků před expedicí k odběrateli.

Název pozice: Asistent výroby

Pracovní úvazek: Plný/ Zkrácený/ Brigáda

Požadovaný minimální stupeň vzdělání: nižší střední odborné, střední odborné s výučním listem, střední odborné bez vyučení a maturity, úplné střední odborné s vyučením i maturitou, úplné střední odborné s maturitou (vez vyučení).

Pracovní náplň: Čištění komponentů domácích spotřebičů a jejich příprava ke kompletaci

JM servis s.r.o. je autorizovaným servisem těchto značek

Značky

IČ: 28089961
DIČ: CZ28089961
Spisová značka:
C 16639 vedená u Krajského soudu
v Českých Budějovicích

JM servis s.r.o.
Svépomoc 682
391 02 Sezimovo Ústí 2
Tel: +420 381 215 260
E-mail: jmservis@jm-servis.cz