Společnost

JM servis s.r.o. je zavedenou českou rodinnou firmou s mnohaletou tradicí kladoucí důraz především na spokojenost svých zákazníků, stejně tak jako firemních partnerů. Společnost působí na českém trhu fakticky již od roku 1996. Jako JM servis s.r.o. však společnost vstoupila na trh v roce 2008.

Společnost je zaměřena na poskytování komplexních servisních služeb a zákaznické podpory v oblasti spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Naše portfolio aktivit obsahuje od služeb záručních a pozáručních oprav, poskytování zákaznické podpory přes prodej elektroniky až po poskytování služeb v oblasti reverzní logistiky.

Naše produktové portfolio zahrnuje opravy drobných kuchyňských spotřebičů, žehliček, vysavačů, mikrovlnných trub, televizorů, AV techniky a tabletů. Spolupracujeme s předními světovými výrobci, jejichž zákazníkům poskytujeme spolehlivé záruční i pozáruční služby.

Samostatnou kapitolou v činnosti firmy je prodej servisované elektroniky a domácích spotřebičů. Při své činnosti využíváme svých mnohaletých zkušeností a dbáme na používání nejmodernějších servisních metod při současném důrazu na nákladovou efektivitu veškerých procesů. Svým zákazníkům tak nabízíme kvalitní služby za přiměřené ceny.

JM servis s.r.o. je autorizovaným servisem těchto značek

Značky

IČ: 28089961
DIČ: CZ28089961
Spisová značka:
C 16639 vedená u Krajského soudu
v Českých Budějovicích

JM servis s.r.o.
Svépomoc 682
391 02 Sezimovo Ústí 2
Tel: +420 381 215 260
E-mail: jmservis@jm-servis.cz
Facebook

Tvorba webových stránek Texpro © 2022 JM servis s.r.o., Všechna práva vyhrazena