1. Obsluha pobočky České Budějovice

Na naší českobudějovickou pobočku se zaměřením na plnoautomatické kávovary hledáme pracovníka obsluhy pobočky.

Popis pracovní pozice

Rozsah

Požadujeme

Nabízíme

Místo výkonu

JM servis, České Vrbné 2411, 370 11 České Budějovice

Přihlášky

Pokud Vás nabídka tohoto pracovního místa zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na adresu kariera@jm-servis.cz.

2. Servisní technik

Do našeho týmu v Sezimově Ústí hledáme servisního technika se zaměřením na domácí spotřebiče typu kuchyňské roboty, automatické kávovary a vysavače.

Servisní technik provádí dílenské opravy spotřebičů, řeší agendu reklamací, objednávání náhradních dílů a vystavování dokladů.

Požadujeme

Nabízíme

Přihlášky

JM servis s.r.o. je autorizovaným servisem těchto značek

Značky

IČ: 28089961
DIČ: CZ28089961
Spisová značka:
C 16639 vedená u Krajského soudu
v Českých Budějovicích

JM servis s.r.o.
Svépomoc 682
391 02 Sezimovo Ústí 2
Tel: +420 381 215 260
E-mail: jmservis@jm-servis.cz